Серія NaYo "Перлинно-попелясті" забезпечує до 50% зафарбовування сивини. Для повного зафарбовування змішайте 2/3 бажаного відтінку з 1/3 відтінку із серій Натуральні, Золотисті (.3), Натуральні червоне дерево (.06) та Натуральні мідні (.04). Серія підходить для створення насичених мідно-червоних відтінків із виразним блиском на всіх типах волосся.
Зареєструйтесь або увійдіть до вашого особистого кабінету, якщо ви перукар. СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ ДЛЯ МАЙСТРІВ>>
Пропорції змішування: 1:1,5.
Час витримки: 35 хвилин.
Взаємодія з окислювачем:
10 vol - затемнення або фарбування тон у тон; освітлення на 1 тон.
20 vol - освітлення до 2 тонів; зафарбовування сивого волосся.
30 vol - освітлення до 3 тонів; зафарбовування сивого волосся.Ключові компоненти NaYo – екстракт йогурту та Velian Complex.
Формула NaYo на основі йогурту та 70% інгредієнтів природного походження глибоко живить волосся та дає виразні, соковиті результати фарбування.
Запатентований комплекс Velian Complex – це суміш із 4-х лікарських рослин:
• коров'яку;
• цмін;
• льону;
• пупавки фарбувальні.
Velian Complex має захисну дію на шкіру голови під час фарбування.